חדשות היל"ה - המרכז הישראלי לרפואת הלב

חדשות היל"ה

 

22.5.17

צוות היל"ה שמח להודיע על הצטרפותו של ד"ר חיים שמילוביץ לקבוצת הקרדיולוגים בהיל"ה. ד"ר שמילוביץ הינו מנהל שירות הדמיית הלב במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב) ומהווה אבן יסוד איכותית ביותר בקבוצת היל"ה. בהצלחה! 

15.2.17

ברכות לפרופ' איסי ברבש על היבחרו למזכיר החוג לקרדיולוגיה פולשנית, ולד"ר רועי בינרט על היבחרו (בשנית!) למזכיר החוג לאלקטרופיזיולוגיה באיגוד הקרדיולוגי הישראלי. תפקידים אלו הינם מכריעים בהובלת הקו המיקצועי וקידום הקרדיולוגים בתחומים אלו. 

 12.12.16

צוות היל"ה מברך את פרופ' יוסף שמש על הצטרפותו לקבוצת הקרדיולוגים של היל"ה. פרופ' יוסף שמש הינו מומחה בעל שם עולמי במניעת מחלות לב ובשיתוף עם "אסותא" הקים את התוכנית למניעת מחלות לב של היל"ה - תוכנית ייחודית בארץ. שיהיה בהצלחה!

16.9.16

רופאי היל"ה - ד"ר אייל נוף, מומחה לטיפול בהפרעות קצב ופרופ' איסי ברבש מומחה לצנתור לב, נתנו הרצאות בכנס המדעי על "קרדיולוגיה, ניתוחי לב ומה שביניהם ..." בחסות בית החולים אסותא במלון דן בתל אביב. בכנס נכחו קרדיולוגים ומנתחי לב מהשורה הראשונה בישראל. ההרצאות נתנו מידע לרופאים בנושאים של טיפולים חדשניים בפרפור פרוזדורים והשתלת מסתמים מלעורית (טאבי, TAVI). ראו תמונות בעמוד הפייסבוק של היל"ה.

1.6.16

צוות היל"ה מברך את ד"ר רועי בינרט שנבחר לשמש כמזכיר החוג לאלקטרופיזיולוגיה באיגוד הקרדיולוגי בישראל. מזכיר החוג הינו תפקיד בעל חשיבות רבה שמשפיע על אופי הטפול בהפרעות קצב לסוגיהן במדינת ישראל. אנו מאחלים לד"ר בינרט הצלחה בתפקיד חשוב זה.