חדשות היל"ה | המרכז הישראלי לרפואת הלב - היל"ה

חדשות היל"ה

1.5.2020
צוות הילה מברך את פרופ' רועי בינרט ואת פרופ' איל נוף על קבלת הפרופסורה! פרופ' נוף ובינרט הצטרפו לסגל האקדמי הבכיר בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. אנו מאחלים לשניהם הצלחה בתפקידיהם.

 

22.5.2017
צוות היל"ה שמח להודיע על הצטרפותה של ד"ר ענת מילמן לקבוצת הקרדיולוגים בהיל"ה. ד"ר מילמן היא קרדיולוגית בכירה, מומחית ברפואת ספורט ומתמחה כיום בנושאי הפרעות קצב. הצטרפותה מהווה אבן יסוד איכותית ביותר בקבוצת היל"ה. בהצלחה! 

 

15.2.2017
ברכות לפרופ' איסי ברבש על היבחרו למזכיר החוג לקרדיולוגיה פולשנית, ולד"ר רועי בינרט על היבחרו (בשנית!) למזכיר החוג לאלקטרופיזיולוגיה באיגוד הקרדיולוגי הישראלי. תפקידים אלו הם מכריעים בהובלת הקו המקצועי וקידום הקרדיולוגים בתחומם. 

 

12.12.2016
צוות היל"ה מברך את פרופ' יוסף שמש על הצטרפותו לקבוצת הקרדיולוגים של מרכז היל"ה. פרופ' שמש הוא מומחה בעל שם עולמי במניעת מחלות לב, שהקים את התוכנית למניעת מחלות לב של היל"ה בשיתוף עם "אסותא" - תוכנית ייחודית בארץ. שיהיה בהצלחה!

 

16.9.2016
פרופ' איל נוף, מומחה לטיפול בהפרעות קצב, ופרופ' איסי ברבש, מומחה לצנתור לב – שניהם רופאים במרכז היל"ה – השתתפו בכנס המדעי "קרדיולוגיה, ניתוחי לב ומה שביניהם", שבו הרצו על טיפולים חדשניים בפרפור פרוזדורים והשתלת מסתמים מלעורית – "טאבי" (TAVI). הכנס התקיים בחסות בית החולים "אסותא" במלון דן בתל אביב, ונכחו בו קרדיולוגים ומנתחי לב מהשורה הראשונה בישראל. ראו תמונות בעמוד הפייסבוק של היל"ה.

 

1.6.2016
צוות היל"ה מברך את ד"ר רועי בינרט, שנבחר לשמש מזכיר החוג לאלקטרופיזיולוגיה באיגוד הקרדיולוגי בישראל. לתפקיד בעל חשיבות רבה, והוא משפיע על אופי הטיפול בהפרעות קצב לסוגיהן במדינת ישראל. אנו מאחלים לד"ר בינרט הצלחה בתפקיד חשוב זה!